Malavit - Tonikum na ošetrenie pleti 30ml

8,90 €
S DPH 3-4

Malavit kozmetický protizápalový a antibakteriálny roztok na ošetrenie pleti 30ml

Množstvo

Malavit tonikum 30ml je univerzálny hygienický prírodný tekutý prípravok vhodný pre starostlivosť o problematickú pokožku. Lokálne podporuje hojenie rán, regeneruje a obnovuje kožu, má protizápalové, antibakteriálne a hojace účinky, pomáha sa zbaviť zápalový procesov v ústach a intímnej oblasti.

Návod na použitie/ príprava roztoku: zápal stredného ucha: kvapkajte rozriedený vodou v pomere 1:10 do 1:100 (podľa individuálneho prejavu) 6-8 x denne. Tiež je dobré použiť tampóny do uší a nosa. Zápaly nosných dutín: preplachujte si nosné dierky roztokom pripraveným v pomere 1:10 a používajte po dobu 10 dní. Chronický zápal krčných mandlí: jar a jeseň – kloktajte zriedený vo vode 1: 10 až 1:100. Akútne respiračné ochorenia a chrípka: Pri škrabaní v krku vyplachovať hrdlo zriedeným Malavitom (2-10 kvapiek na 100ml vody) a kvapkajte aj do nosa. Potiera sa tiež krk a oblasti hrudníka a ľadvín. Pri bolestiach hlavy vtierať na bolestivé miesto. Pri opuchoch, bolestiach a rôznych problémoch s pokožkou: tonikum nanášajte na pokožku vatovým tampónom v mieste bolesti, ošetrenú kožu prekryte bavlnenou látkou a igelitom a nakoniec prikryte niečím na zateplenie miesta. Nechajte pôsobiť od 20 minút do 2-3 hodín. Pri tomto spôsobe použitia Malavitu ho netreba riediť. Pri problematickej pokožke: pokožka sa ošetruje 2-5x denne roztokom v pomere 1:10 až 1:100.

Ingredients/INCI: Cupri Sulfas, Cupric Carbonate Basic, Formic Acid, Lactic Acid, Glycerin, Mumiye, Gum, Gemmae Betulae, Gemmae Pini, Cortex Quercus, Calendula Officinalis Extract, Achillea Millefolium Extract, Mentha Piperita Extract, Thymus Vulgaris Extract, Chamomilla Recutita Extract, Acorus Calamus Extract, Salvia Officinalis Extract, Helichrysum Angustifolia Extract, Paeonia Anomala Extract, Aqua.

Upozornenie: Neodporúča sa ľuďom s individuálnou neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek prípravku. V prípade alergických reakcií produkt prestaňte používať a vyhľadajte lekára. Produkt nie je liek. Len na vonkajšie použitie. 

Krajina pôvodu: Rusko 

4607003110062
23 položky

Špecifické referencie

Malavit - Tonikum na...

8,90 €