Popoluška: BIO prostriedok "AntiNakipin" (odstránenie vodného kameňa)

Kód: 4607020032996

1,49 €
S DPH

Popoluška: BIO prostriedok "AntiNakipin" (odstránenie vodného kameňa), 50g

Množstvo

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Nový ekologický prostriedok na báze prírodnej kyseliny citrónovej.

✓ Čistí opatrne a efektívne,

✓ nepoškodzuje čistený povrch,

✓ je neškodný pre ľudí a životné prostredie.

Návod na použitie:

Rýchlovarné kanvice a ohrievače vody: naplňte prístroj studenou vodou na úroveň kontaminovanú vápennými usadeninami. Pridajte prostriedok v množstve 50g na 1-1,8 litra vody. Rozpustíte a zohrejte na teplotu varu. Ak je to potrebné, nechajte 10 minút vyčistiť alebo postup opakujte. Potom prístroj dvakrát opláchnite čistou vodou.

Kávovary: rozpustite obsah balenia (50 g) v samostatnej nádobe v 500-600 ml vody. Nalejte roztok do nádrže na vodu. Otočte regulátor vody do polohy "veľká šálka" alebo spustite program na odstránenie vodného kameňa podľa pokynov prístroja. Po ukončení procedúry dvakrát umyte nádrž na vodu.

Pri používaní čistiacich prostriedkov pre práčky, umývačky riadu postupujte podľa odporúčaní uvedených v návode na použitie tohto zariadenia. 

Ingredients/INCI: kyselina citrónová

Bezpečnostné opatrenia: Pozor: obsahuje kyselinu! Udržujte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s očami alebo pokožkou opláchnite miesto veľkým množstvom vody. Nepoužívajte na povrchy citlivé na kyseliny, ako je smalt, striebro, mramor, eloxovaný hliník!

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale

Krajina pôvodu: Rusko

4607020032996

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii: