Telový balzam "Kostihoj s Včelím jedom", 125ml

Kód: 4607011667992

9,99 €
S DPH

Telový balzam "Kostihoj s Včelím jedom", 125ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Telový masážny balzam obsahuje Kostihoj s Včelím jedom. Včelí jed patrí medzi jednu z najúčinnejších biologických zlučenín, ktorá sa využíva na liečenie chorôb kĺbov a chrbtice. 

✓ Aktivuje procesy obnovy a regenerácie kĺbov a chrbtice,

✓ prírodné viaczložkové ošetrenie tela pre kĺby a chrbticu,

✓ aktivuje krvného obehu a normalizuje metabolizmus v tkanivách,

✓ udržiava zdravý funkčný stav,

✓ potláča deštruktívne procesy.

Návod na použitie: Balzam sa nanáša krúživými pohybmi po dobu 3-5 minút, kým sa úplne nevstrebe. Používajte 2-3x denne. Ak je to možné, poskytnite telu teplo a pokoj. Dĺžka používania produktu je 3-5 týždňov.

Ingredients/INCI: water, cetearyl alcohol, ceteareth-20, sunflower oil, propylene glycol, glycerin, potassium cetyl phosphate, glyceryl stearate, vaseline oil, dimethicone, cyclo- pentasiloxane,cyclohexasiloxane, chondroitin sulfate, glucosamine sulfate, horsetailextract, oilextracts of briar, burdock, skullcap, basketplant, comarum, propylene glycol extract of comfrey, tea tree essential oil, D-panthenol, formic alcohol, amberat, N-(4-nitro-2-phenoxyphenyl)- methanesulfonamide, raw bee venom, tetrabutylhydroquinone, citric acid, perfume composition, phenoxyethanol, ethyl- hexylglycerol, sugar color dye, citronellol, limonene, geraniol, hexyl cinnamal, butyl- phenyl methylpropional, linalool, hydroxyiso- hexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde

Aktívne zložky: kostihoj, včelí jed, kalízia (zlatý fúz), komplex bylinných extraktov, chondroitín sulfát, múmio

Upozornenie: Neodporúča sa ľuďom s individuálnou neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek prípravku. Neboli zistené žiadne vedľajšie účinky. V prípade alergických reakcií prestaňte používať a vyhľadajte lekára. Len na vonkajšie použitie. Produkt nie je liek.

Krajina pôvodu: Rusko 

4607011667992

Produkty v rovnakej kategórii: 16