Tajomstvá Ajurvédy: prírodný balzam na kĺby

Kód: 4607011667930

10,99 €
S DPH

Tajomstvá Ajurvédy: prírodný balzam na kĺby, 100 ml

Množstvo

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Balzam bol vyvinutý odborníkom na ochorenia pohybového aparátu, Valentinom Ivanovičom Dikulom. 

✓ Zlepšuje krvný obeh a metabolizmus v problémovej oblasti,

✓ uvoľňuje svaly,

✓ stimuluje miestnu imunitu.

Návod na použitie: Aplikujte balzam na telo ľahkými krúživými pohybmi po dobu 3-5 minút, kým sa úplne nevstrebe. Používajte 2-3x denne. Balzam je určený na každodenné použitie.

Ingredients/INCI: Water, cetearyl alcohol, glycerin, isopropyl palmitate, petrolatum oil, sunflower oil, glyceryl stearate, ceteareth-20, ceteareth-12, cetyl palmitate, beeswax, propylene glycol, octyldo-decanol, dimethicylate, capsicylcylate extract, mummy, commiphora extract, turmeric extract, rosemary extract, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, mint essential oil, eucalyptus essential oil, clove essential oil, limonene, eugenol

Kontraindikácie:  Neodporúča sa ľuďom s individuálnou neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek prípravku. Neboli zistené žiadne vedľajšie účinky. V prípade alergických reakcií prestaňte používať a vyhľadajte lekára. Len na vonkajšie použitie. Produkt nie je liek.

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale

Krajina pôvodu: Rusko 

4607011667930

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: