• Vypredané

Shuster: gélový balzam na nohy (mravčí med), 70g

5,80 €
S DPH

Shuster: gélový balzam na nohy (mravčí med), 70g

Množstvo
Vypredané

Gél na nohy je zdrojom potrebných látok na obnovenie funkcií pohybového aparátu pri artritíde, reumatizme, artróze, ale aj na zlepšenie hojenia zlomenín a vyvrtnutí.

✓ Odstraňuje bolesti spojené s rôznymi cievnymi chorobami nôh,

✓ zlepšuje prívod krvi do svalov nôh,

✓ posilňuje a tonizuje steny žilových ciev,

✓ je vhodný na zmiernenie bolesti kĺbov, na opuchy nôh, na kŕčové žily,

✓ produkt je možné použiť na medové zábaly či lymfodrenážnu masáž.

Návod na použitie: naniesť masážnymi pohybmi na čistú pokožku 3-4x denne po dobu 4 týždňov. Po 2-týždňovej prestávke je možné kúru opakovať.

Zloženie/INCI: Aqua, Melissa officinalis extract, Comarum Palustre Root/ Stem Extract, Aesculus hippocastanum extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Formic acid spiritus, Cyclomethicone, Carbomer, Triethanolamin, Cetearyl alcohol, Sodium chondroitin sulfate, Collagen, Hydrolyzed Elastin, Propolis Exstract, Hippophae Rhamnoides Oil, Lanolin, Lecithin, Camphora, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone, Aroma.

Upozornenie: Neodporúča sa ľuďom s individuálnou neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek prípravku. Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Vyhýbajte sa kontaktu s očami a sliznicami. V prípade styku je potrebné ich vymyť veľkým množstvom vody. Je určený len na vonkajšie použitie. Produkt nie je liek. DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ. 

Krajina pôvodu: Rusko

Shuster
4640006301587

Špecifické referencie

Shuster: gélový balzam na...

5,80 €