• -20%
  • -20%

Telová masážna pomôcka "Favorit"

29,99 €
23,99 € Zľava 20%
S DPH 3-4

Telová  masážna pomôcka "Favorit"   

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Je indikovaný na použitie na preventívne opatrenia zamerané na udržanie vitality v ambulanciách, sanatóriách, v rekreačných domoch, ako aj samostatne doma na udržanie vysokej úrovne funkčného stavu tela, prevenciu chorôb a zlepšenie držania tela. Masážne prvky pomôcky odbúravajú tukové usadeniny, čo prispieva k redukcii celulitídy. Je možné použiť ako pomôcku pre všetky druhy masáží: klasickú, segmentovú, anticelulitídnu aj športovú. Indikácie: prepracovanosť, nespavosť, zvýšená podráždenosť, bolesť chrbta, bolesť hlavy, poruchy krvného obehu, príprava svalov na fyzickú aktivitu v športe.

Návod na použitie: S pomocou masážnej pomôcky je potrebné robiť masážne pohyby vpravo a vľavo a hore a dole. Začnite masírovať plynulo a postupne zvyšujte intenzitu a silu tlaku na oblasť tela. Vďaka mäkkým ihlovým guľôčkam pomôcky sa akupresúra spája s klasickou masážou (trením-miesením). Masážna pomôcka "Favorit" vám umožňuje správne vykonávať masážne pohyby bez odborných znalostí a skúseností. Pomôcka je predmetom osobnej hygieny. Pred použitím sa musí ošetriť mydlovou vodou a potom opláchnuť tečúcou vodou.

Zloženie: PVC-zmes, polypropylén, textilné materiály.

Kontraindikácie: prítomnosť hnisavých procesov, otvorených rán, nádorov, plesňových kožných lézií, kožných ochorení, ako aj pri zvýšenej telesnej teplote.

Podmienky skladovania: Skladujte na suchom mieste vo vzdialenosti minimálne 1 m od vykurovacích zariadení, ako aj horľavých kvapalín. Výrobky musia byť chránené pred priamym slnečným žiarením.

Krajina pôvodu: Rusko

4660003401004
1 ks

Špecifické referencie

Telová masážna pomôcka...

29,99 € 23,99 €