Šungitová pyramída "Horovo oko" (leštená), 5x5cm

Kód:

15,99 €
S DPH

Šungitová pyramída "Horovo oko" (leštená), 5x5 cm

Množstvo
Vypredané

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Šungit je minerál, ktorý nájdeme na jedinom mieste na Zemi, a to blízko obce Šuňga v Karélii, ktorá sa nachádza pri Onežskom jazere v Rusku v jej severozápadnej časti, ktorá hraničí s Fínskom. Šungit má značne neobyčajné zloženie, štruktúru, fyzikálne a chemické vlastnosti, má záhadný pôvod a široké spektrum využitia. Dodnes nie je úplne známy jeho pôvod, ale existuje hypotéza, že šungity sú pozostatky gigantického meteoritu, ktorý spadol na Zem asi pred dvoma miliardami rokov.

✓ Má vynikajúce liečivé vlastnosti,

✓ pohlcuje elektro smog,

✓ neutralizuje geopatogénne zóny,

✓ energeticky očisťuje kamene a rôzne šperky,

✓ vhodný na prípravu vody s liečivými vlastnosťami v džbáne s objemom cca 3 l,

✓ na odstránenie elektro smogu, geopatogénnych zón v interiéri domu, bytu či podnikateľského priestoru. Okruh pôsobenia pyramídy vysokej 5x5 cm je cca 2,8 m.

Neutralizácia elektromagnetického žiarenia a geopatogénnych zón: Ak sa vo vašej kancelárii nachádza veľké množstvo počítačovej techniky, práve táto pyramída by mala byť súčasťou tohto priestoru. Ak sa chcete zbaviť dlhodobej podráždenosti, únavy a nepokoja, stačí jednoducho Šungitovú pyramídku postaviť do izby alebo pracovne. Na ochranu pred elektromagnetickým žiarením je dôležité umiestnenie pyramídy medzi osobu a zdroj elektromagnetického žiarenia ako sú počítač či televízor. Odporúča sa umiestniť ku každej mikrovlnke (cca 10 cm pred).

Ošetrenie šungitu: Raz za mesiac až dva mesiace sa odporúča ponoriť šungit na 2–3 hodiny do roztoku jedlej sódy a potom dôkladne umyť pod tečúcou vodou.

Regenerácia šungitu: Šungit možno veľmi dobre regenerovať (obnoviť pôvodné vlastnosti). Šungit, ktorý už vyčerpal svoje zásoby, stačí ošetriť roztokom kuchynskej soli, sódy alebo roztokom kyseliny octovej. Šungit prakticky úplne obnoví svoje očistné schopnosti.

Krajina pôvodu: Rusko

Produkty v rovnakej kategórii: 13