• Novinka

EoLab HERBAL THERAPY Chladiaci balzam 4v1 na modriny, vykĺbenie, vyvrtnutie 50ml

Kód: 4620046175423

3,99 €
S DPH

EoLab HERBAL THERAPY Chladiaci balzam 4v1 na modriny, vykĺbenie, vyvrtnutie 50ml

Množstvo

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Na základe 16 liečivých bylín pomáha uvoľniť unavené svaly a telo, zmierňuje napätie a upokojuje. Normalizuje krvný obeh, zmierňuje opuchy, má analgetické a protizápalové účinky. Zjemňuje, zvlhčuje a zanecháva pohodlný pocit chladu a sviežosti. Odporúča sa na bolesti kĺbov a na uvoľnenie svalov a nôh na konci dňa.

Návod na použitie: Aplikujte balzam na problémové oblasti tela a rozotierajte sa masážnymi pohybmi, kým sa úplne nevstrebe. Výsledok vylepšite teplým obalom. Po použití si vždy umyte ruky.

Ingredients/INCI: Aqua with infusion of: Abies Sibirica Needle Extract, Glycyrrhiza Glabra Rhizome/Root Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Hedera Helix Leaf Extract, Paullinia Cupana Seed Extract, Rubus Fruticosus Leaf Extract, Arnica Montana Flower Extract Urtica Dioica Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract; Vegetable Glycerin, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Menthol, Camphora, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Eucalyptus Globulus Oil, Abies Alba Essential Oil, Tocopherol, Sodium Hydroxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.

Kontraindikácie: Individuálna intolerancia. Neaplikuje sa na poškodenú pokožku alebo rany. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Len na vonkajšie použitie.

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale.

Krajina pôvodu: Rusko

4620046175423

Produkty v rovnakej kategórii: 16