• Novinka

EoLab HERBAL THERAPY Aromaterapeutický balzam 4v1 50g

Kód: 4620046175430

3,99 €
S DPH

EoLab HERBAL THERAPY Aromaterapeutický balzam 4v1 50g

Množstvo

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Na základe 16 liečivých bylín a éterických olejov pomáha zlepšovať zdravie a zmierňovať príznaky nachladnutia. Zlepšuje zdravie v prípade emočnej a fyzickej únavy, zmierňuje bolesti hlavy. Zmierňuje pohybovú chorobu pri preprave a citlivosť na pachy. Pôsobí hrejivo a relaxačne. Môže byť použitý na bodnutie hmyzom na zmiernenie svrbenia, trenia a aromaterapie. Vytvorené na základe prírodných éterických olejov, liečivých bylín a bylinných infúzií pomocou najnovšej technológie.

Návod na použitie: Naneste balzam a vmasírujte do pokožky ľahkými masážnymi pohybmi. Po použití si vždy umyte ruky.

Ingredients/INCI: Petrolatum,Elaeis Guineensis (Palm) Oil,Paraffin Wax,Camphora,Zingiber Officinale Root Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract,Eucalyptus Globulus Leaf Extract,Comarum Palustre Root/Stem Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract,Mentha Piperita Leaf Extract,Chamomilla Recutita Flower Extract,Dianthus Caryophyllus Flower Extract,Verbena Officinalis Extract,Vaccinium Vitis-Idaea Leaf Extract,Ruta Graveolens Leaf Extract,Salvia Officinalis Leaf Extract,Betula Alba Leaf Extract, Polygonum Aviculare Extract,Arctium Lappa Root Extract,Gaulthena Procumbens Leaf Extract,Melissa Officinalis Leaf Oil,Lippia Citriodora (Lemon Verbena) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil.

Kontraindikácie: Individuálna intolerancia. Neaplikuje sa na poškodenú pokožku alebo rany. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Len na vonkajšie použitie.

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale.

Krajina pôvodu: Rusko.

4620046175430

Produkty v rovnakej kategórii: 16