Teana: sada na zvlhčenie pleti "A - Nežná starostlivosť", 10 amp.x2ml

Kód: 4680003061329

29,99 €
S DPH

Teana: dokonalá sada na zvlhčenie pleti "A - Nežná starostlivosť", 10 amp. x 2ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Bioaktívna ampulková kozmetika, ktorá intenzívne zvlhčuje pokožku.

Návod na použitie: Sérum je možné použiť ako samostatný prostriedok alebo v kombinácii s maskami a hardvérovými metódami expozície. Pre maximálny účinok sa odporúča produkt používať 10-14 dní. Pred použitím zahrejte produkt na dlani a dobre ho pretrepte. Čas použiteľnosti po otvorení ampulky sú 3 dni, ak sa uchováva na chladnom a tmavom mieste.

Metóda 1: Naneste malé množstvo séra na pokožku a jemne masírujte končekmi prstov, až kým sa úplne nevstrebe (bez precitlivenosti na pokožku).

Metóda 2: Zmiešajte malé množstvo séra s krémom vhodným pre váš typ pleti a aplikujte ho na pokožku ako zvyčajne. Mierny pocit mravčenia a možné dočasné začervenanie sú výsledkom vystavenia biologicky aktívnym látkam. 

Ingredients/INCI:

A2 - Prírodný zvlhčujúci faktor (2 ampulky): Aqua, Sophora Japonica Bud Extract, Sodium Hyaluronate, Laminaria Japonica Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Rosa Rugosa Flower Extract, Ophiopogon Japonicus Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil;

A3 - Morský koktail (2 ampulky): Aqua, Laminaria Japonica Extract, Sodium Hyaluronate;

A4 - Gél s kyselinou hyalurónovou (2 ampulky): Aqua, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid;

A5 - ​​Morské minerály (2 ampulky): Aqua, Maris Salt, Sodium Hyaluronate;

A6 - Super zvlhčenie (2 ampulky): Aqua, Prunus Persica (Peach) Friut Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Hordeum Vulgare Seed Extract, Viola Tricolor Extract, Sodium Hyaluronate.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplotách od 0 do 25°C a pri relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 75%.

Upozornenie: Pred použitím vám odporúčame otestovať sérum na lakte ruky. Možný výskyt kožných reakcií je dôsledkom individuálnej neznášanlivosti séra. Len na vonkajšie použitie. 

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale

Krajina pôvodu: Rusko 

Studňa Zdravia
4680003061329

Produkty v rovnakej kategórii: 16