Teana: sada na výživu pokožky "E - Vitálna energia", 10 amp.x2ml

Kód: 4680003061336

29,99 €
S DPH

Teana: dokonalá sada na výživu pokožky "E - Vitálna energia", 10 amp. x 2ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Bioaktívna ampulková kozmetika:

✓ zanecháva pokožku mladistvú a žiarivú,

✓ obnovuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky,

✓ odstraňuje príznaky únavy.

Návod na použitie: Sérum je možné použiť ako samostatný prostriedok alebo v kombinácii s maskami a hardvérovými metódami expozície. Pre maximálny účinok sa odporúča produkt používať 10-14 dní. Prirodzený sediment a zmena farby nenaznačujú stratu kvality produktu. Pred použitím produkt zahrejte na dlani a dobre ju pretrepte. Čas použiteľnosti po otvorení ampulky sú 3 dni, ak sa uchováva na chladnom a tmavom mieste.

Metóda 1: Naneste malé množstvo séra na pokožku a jemne masírujte končekmi prstov, až kým sa úplne nevstrebe (bez precitlivenosti na pokožku).

Metóda 2: Zmiešajte malé množstvo séra s krémom vhodným pre váš typ pleti a aplikujte ho na pokožku ako zvyčajne. Mierny pocit mravčenia a možné dočasné začervenanie sú výsledkom vystavenia biologicky aktívnym látkam. 

Ingredients/INCI:

E1 - Vitamínový kokteil (3 ampulky): hyaluronic acid gel (aqua,sodium hyaluronate), vitamin A (Retinyl palmitate), Vitamin E (Tocopheryl acetate), D-panthenol (Panthenol);

E2 - Dych života (2 ampulky): hyaluronic acid gel (aqua,sodium hyaluronate), aloe extract (Aloe barbadensis), sage extract (Salvia officinalis), ginseng extract (Panax ginseng), camomile extract (Chamomilla recutita), camel grass extract (Cymbopogon schoenanthus), lemon balm extract (melissa officinalis), hydrolysed milk protein;

E3 - Okamžité oživenie (2 ampulky): hyaluronic acid gel (aqua, sodium hyaluronate), aloe extract (Aloe barbadensis), carrot extract (Daucus carota sativa), frankincense extract (Boswellia carteri), D-panthenol (Panthenol);

E4 - Kyslíkový kokteil (3 ampulky): hyaluronic acid gel (aqua,sodium hyaluronate), irish moss extract (Chondrus crispus).

Upozornenie: Pred použitím vám odporúčame otestovať sérum na lakte ruky. Možný výskyt kožných reakcií je dôsledkom individuálnej neznášanlivosti séra. Len na vonkajšie použitie.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplotách od 0 do 25°C a pri relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 75%.

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale

Krajina pôvodu: Rusko

Studňa Zdravia
4680003061336

Produkty v rovnakej kategórii: 16