Večer FORTE (Valeriána, Chmeľ, Mäta a Medovka) 60 tab.

Kód: 4605920000466

5,40 €
S DPH

Výživový doplnok Večer FORTE (Valeriána + Chmeľ, Mäta a Medovka) 60 tab x 0,45g 

Množstvo

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Výživový doplnok Večer FORTE (Valeriána + Chmeľ, Mäta a Medovka) 60 tab x 0,45g pre zdravie nervového systému, relaxáciu, spánok. Valeriána ukľudňuje, pomáha vyrovnať sa so stresom. Valeriána s chmeľom, mätou a medovkou zlepšuje spánok. 

Zloženie: sugar, lactose, roots and rhizomes of valerian, magnesium carbonate stabilizer, hops, mint leaves, lemon balm leaves, emulsifier calcium stearic acid, titanium dioxide dyes, green S; glazing agent - beeswax, sunflower oil.

Podmienky skladovania: v suchom prostredí. Užívanie: 2 tablety pre dospelých 3x denne s jedlom

Krajina pôvodu: Rusko

Upozornenie: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Neužívať pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky prípravku. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu detí. Nevhodné pre tehotné ženy. Pred použitím sa odporúča konzultovať so svojim lekárom. 

4605920000466

Produkty v rovnakej kategórii: 16