Výživový doplnok Večer Plus (Valeriána + Leonurus) (na upokojenie nervového systému a zlepšenie spánku)

Kód: 4605920000459

5,49 €
S DPH

Vecer Plus (Valeriána + Leonurus) 100 tab

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Valeriána : Má sedatívny účinok, ktorý sa vyskytuje pomaly, ale pomerne stabilný. Používa sa na zvýšenie nervovej excitability, nespavosti, srdcových neuróz, spazmu krvných ciev, hypertenzie, migrény, hystérie, krcov tráviaceho traktu, obličkovej a pečenovej koliky, ochorení štítnej žlazy, hypertyreózy, na liečbu neurodermatitídy.

Leonurus: má sedatívny účinok, znižuje krvný tlak, spomaluje rytmus srdca. Má tiež pozitívny vplyv na metabolizmus uhlohydrátov a tukov, znižuje hladinu glukózy, kyseliny mliečnej a kyseliny pyrohroznovej, cholesterol, celkové lipidy v krvi, normalizuje metabolizmus proteínov.

Dávkovanie: dospelí 1 tableta 2-3x denne s jedlom.

Zloženie/INCI: prášok z korena valeriány, prášok z Leonurus(srdcovník obycajný), cukor, mliečny cukor, E504 (uhlicitan horecnatý - stabilizátor farby), E470 (stearát vápenatý je aditívum, ktoré zabraňuje spekaniu a zhlukovaniu), E171 (oxid titanicitý - farbivo ), E 901 (včelí vosk - glazúra), slnečnicový olej, E102 (tartrazín - farbivo, táto zložka môže mať negatívny vplyv na aktivitu a pozornosť detí).

Podmienky skladovania: Skladovať v suchom prostredí.

Upozornenie: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé úcinky a nejedná sa o liek. Výrobok nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí, nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Neodporúča sa ľudom s individuálnou neznášanlivostou na niektorú zo zložiek prípravku. Pred použitím sa odporúča konzultovať so svojím lekárom.

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale

Balenie: 100 tab

Krajina pôvodu: Rusko

Hmotnosť produktu: 0,05kgStudňa Zdravia
4605920000459

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: