Shuster Strieborný rytier bylinný sirup pre srdce a krvné cievy

Kód: 4640006303680

11,99 €
S DPH

Shuster Strieborný rytier bylinný sirup pre srdce a krvné cievy, 250ml

Množstvo

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Balzam " Strieborný rytier " založený na komplexe extraktov liečivých bylín. Zloženie komplexu cenných výťažkov: hloh, šípka, horský popol, čierne ríbezle; rizómy z Rhodiola rosea, semená čínskeho Schisandra, listy čučoriedky, tymiánovej trávy, odrody Bergenia a púpava, prasliaka trávy.Neobsahuje farbivá a aromatické látky. Odporúča sa ako tonikum pri duševnej a fyzickej únave a je vynikajúcim zdrojom bioflavonoidov, antokyanov a vitamínu C.

Zloženie/INCI: Alba spina, Rosa coxis, montem Cinis, nigrum RIBES, de rhizomes Rhodiola rosea, cursus Schisandra seminibus folia vaccinia, serpyllumque herbas Taraxsacum Bergenia varietates, prasliaka herba. 

Podmienky skladovania: Skladovať  na tmavom a chladnom mieste. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca a skladujte v chladničke.

Užívanie:  Dospelý odporúčaná denná dávka: 1-2 čajové lyžičky(cca 5-10ml) 3x za deň, užívať najlepšie rozrobené v pohári vody s jedlom počas 3-4 týždňov. 

Krajina pôvodu : Rusko 

Upozornenie: Nevhodné pre diabetikov. Nepoužíva pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky produktu. Pred použitím dôkladne zatrepte. Neužívať pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky prípravku. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Musí sa uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre tehotné ženy.

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale

Objem: 250ml

Shuster
4640006303680

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: