SHUSTER Chondroredaktor bylinný sirup (zdroj chondroitínu pre kĺby a chrbticu)

Kód: 4640006300191

15,99 €
S DPH

SHUSTER  Chondroredaktor bylinný sirup, 250 ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Chondroitín - polysacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorý patrí do skupiny glykozaminoglykánov, ktoré podporujú ukladanie vápnika v kostiach. Chondroitín podporuje aktívnu regeneráciu a ochranu chrupavky. Významným účinkom chondroitínu je jeho schopnosť inhibovať pôsobenie špecifických enzýmov, ktoré ničia spojivové tkanivo, vrátane enzýmov uvoľňovaných chondrocytov. Chondroitín má protizápalový a analgetický účinok, znižuje bolesť kĺbov a chrbtice v pokoji a pri chôdzi. Pravidelné užívanie chondroitínu znižuje a niekedy eliminuje potrebu nesteroidných protizápalových liekov. To na mnoho rokov prináša zlepšenie kvality života pacientov, ktorí trpia rôznymi chorobami kĺbov a chrbtice.

Chondroredaktor bylinný sirup je vyrobený extrakciou rastlinných surovín. Neobsahuje farbivá a aromatické látky.

Zloženie: cukor, chondroitín sulfát 104 mg, Nátržník koreň ( Radix tormentillae)102 mg, šípky(Rosa canina) 58 mg, Sladké drievko koreň (Radix liquiritiae)34 mg, Nechtík lekársky kvet (Calendula officianalis)34 mg, Hloh obyčajný plod (Fructus crataegi oxyacanthae)30 mg, Rozchodnica ružová koreň (Rhodiola rosea)(2% rosavínu) 24 mg, Harmanček lekársky kvet (Matricaria recutita)24 mg, Kalina siripútková plod (Viburnum lantana)16 mg, Mäta prieporná list (Folium menthae piperitae)16 mg, kyselina citrónová (kyselina), sorban draselný (konzervant) v dennej dávke 10 ml prípravku.

Dátum minimálnej trvanlivosti: 12.2020 Podmienky skladovania: Skladovať  na tmavom a chladnom mieste. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca a skladujte v chladničke.

Užívanie:  Dospelý odporúčaná denná dávka: 1-2 čajové lyžičky(cca 5-10ml) za deň, užívať najlepšie rozrobené v pohári vody s jedlom počas 3-4 týždňov.

Krajina pôvodu : Rusko   

Upozornenie: Nevhodné pre diabetikov. Nepoužíva pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky produktu. Pred použitím dôkladne zatrepte. Neužívať pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky prípravku. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Musí sa uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre tehotné ženy.

Objem: 250ml

Shuster
4640006300191

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: