Vitamir: Zinkorol, 30 tabliet

Kód: 4660011216638

4,99 €
S DPH

Vitamir: Zinkorol, 30 tabliet

Množstvo

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Tento výživový doplnok je skvelým zdrojom zinku

Návod na použitie: dospelí: 1 tableta denne spolu s jedlom. Trvanie prijatia: 1 mesiac. V prípade potreby je možné príjem opakovať.

Ingredients/INCI: mikrokryštalická celulóza (plnivo), citrát zinočnatý, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), obal tablety: hydroxypropylmetylcelulóza (zahusťovadlo), polyetylénglykol (stabilizátor), oxid titaničitý (farbivo). 1 tableta obsahuje 20mg zinku.

Upozornenie: Neodporúča sa ľuďom s individuálnou neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek prípravku. Produkt nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Pred použitím sa odporúča konzultovať so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Podmienky skladovania: Skladujte pri teplote 5-25°C. Po otvorení uchovávajte na tmavom a chladnom mieste.

Krajina pôvodu: Rusko 

4660011216638

Produkty v rovnakej kategórii: 16