• -10%
  • -10%

Specialist Cédrový olej - 100% Altajský 250 ml

33,10 €
29,79 € Zľava 10%
S DPH 3-4

Specialist Cédrový olej - 100% Altajský 250 ml

Množstvo
Skladom

Cédrový olej je spracovávaný špeciálnou technológiou z vybraných cédrových orieškov altajského cédru.

 Info: Cédrový olej ako výdatný zdroj polynenasýtených mastných kyselín a vitamínu E sa odporúča užívať denne v množstve 15ml. Pri pravidelnom užívaní takéhoto množstva cédrového oleja svojmu telu zabezpečíte až 55% dennej potreby vitamínu E, ktorý v kombinácii s komplexom nenasýtených mastných kyselín významne posilňuje nešpecifickú zložku imunity ľudského organizmu. Pre svoju vysokú biologickú aktivitu je tento olej  vhodným prírodným prostriedkom ako na prevenciu rôznych vírusových a infekčných ochorení, tak aj na posilnenie celkovej imunity organizmu, kožných problémov ako je seborea, psoriáza a iné. Navyše sa vyznačuje výbornými chuťovými a nutričnými vlastnosťami, čo je nesporne veľkým plusom pri vašom rozhodovaní o jeho zaradení do vášho jedálnička.

Užívanie: Prevencia: 1 ČL/ 1-2x denne, nalačno. Podpora liečby: 1 ČL/ 3x denne, 10 až 15 minút pred jedlom. Vonkajšie použitie: problematické miesto natrieť 2x denne.

Zloženie: 100% olej z cédrových orieškov - lisovaný za studena, nerafinovaný. Dve kávové lyžičky (10 ml) oleja obsahujú: 5mg (42% ODD) vitamínu E (α-tokoferol acetát), polynenasýtené mastné kyselín (PUFA): omega-3, omega-6, omega-9 (70 mg); vitamín E /α-tokoferol acetát/ (50 mg); mastné kyseliny: kyselina palmitová (až 4%), kyselina stearová (do 3%).

Info: Cédrový olej ako výdatný zdroj polynenasýtených mastných kyselín a vitamínu E sa odporúča užívať denne v množstve 15ml. Pri pravidelnom užívaní takéhoto množstva cédrového oleja svojmu telu zabezpečíte až 55% dennej potreby vitamínu E, ktorý v kombinácii s komplexom nenasýtených mastných kyselín významne posilňuje nešpecifickú zložku imunity ľudského organizmu. Pre svoju vysokú biologickú aktivitu je tento olej  vhodným prírodným prostriedkom ako na prevenciu rôznych vírusových a infekčných ochorení, tak aj na posilnenie celkovej imunity organizmu, kožných problémov ako je seborea, psoriáza a iné. Navyše sa vyznačuje výbornými chuťovými a nutričnými vlastnosťami, čo je nesporne veľkým plusom pri vašom rozhodovaní o jeho zaradení do vášho jedálnička.

Produkt neobsahuje konzervačné látky, farbivá, stabilizátory a chuťové zosilňovače.

Nutričné hodnoty (na 100g výrobku): bielkoviny – 0g, tuky – 99,8g, sacharidy – 0g.

Energetická hodnota (na 100g výrobku): 898 kcal/ 3759,8 kJ.

Podmienky skladovania: Skladujte na suchom a tmavom mieste od 0 do 25°C. Po otvorení skladujte v chladničke.

Upozornenie: Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Udržiavajte mimo dosahu malých detí.

Krajina pôvodu: Rusko

4620008850023

Špecifické referencie

Specialist Cédrový olej -...

33,10 € 29,79 €