Šungitový gelový balzam na telo Chondro Sustavit Forte 75ml

7,00 €
4,30 € Zľava 2,70 €
S DPH 3-4

Šungitový gelový balzam na telo Chondro Sustavit Forte 75ml

Množstvo

Odporúča sa ako doplnok pri ochoreniach kĺbov, osteochondróze, radikulitíde, artróze, artritíde, dne. Kombinovaná receptúra s použitím chondroitínu, glukosamínu, šungitu podporuje obnovu chrupavčitých povrchov kĺbov a chrbtice, znižuje bolesť a zvyšuje pohyblivosť postihnutých kĺbov, spomaľuje proces deštrukcie kĺbových tkanív a stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva.

Šungit má silné protizápalové a antioxidačné účinky, blokuje procesy oxidácie v bunkách, čím ich chráni pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Glukozamín je nevyhnutnou zložkou pre stavbu spojivového tkaniva tela. Podieľa sa na tvorbe nechtov, väzov, kože, kostí a šliach.

Glukozamín poskytuje viskózne elastické mazanie kĺbov a pomáha regenerovať poškodenú chrupavku, čím výrazne znižuje bolestivé prejavy.

Chondroitín sulfát je polysacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou patriaci do skupiny glykozaminoglykánov. Ako chondroprotektívum („chondroprotekcia“ znamená ochranu chrupavky) podporuje aktívnu regeneráciu chrupavky, zlepšuje elasticitu tkaniva chrupavky, pomáha znižovať bolestivé symptómy pri poškodení kĺbov a obnovuje pohyblivosť kĺbov.

Návod na použitie: Aplikujte masážnymi pohybmi na problémovú oblasť až do úplného vstrebania 2-3 krát denne. Trvanie aplikácie je 2-3 týždne. Opakujte kurz po 3 mesiacoch alebo podľa potreby.

Ingredients/INCI: Aqua, Glucosamine Sulphate Potassium, Propylene Glycol, Chondroitin Sulfate, Xanthan Gum, Shungite, Methylsulfonylmethane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Resemary) Leaf Oil, Рhenoxyethanol, Chlorphenesin, Tetrasodium EDTA.

Kontraindikácie: individuálna citlivosť na jednotlivé zložky. Neliečivý prípravok. Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite vodou.

Krajina pôvodu: Rusko

4779049680530
45 položky

Špecifické referencie

Šungitový gelový balzam na...

7,00 € 4,30 €