Telový balzam: "Boswellia" (Živokosť s kadidlom), 125ml

Kód: 4607011667985

9,99 €
S DPH

Telový balzam: "Boswellia" (Živokosť s kadidlom), 125ml

Množstvo

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Telový krém "Boswellia" je určený na prevenciu chorôb kĺbov a chrbtice, ako aj na dysfunkcie pohybového aparátu po športových a domácich úrazoch. Obsahuje 12 prírodných aktívnych zložiek na telo v oblasti kĺbov a chrbtice. Je určený na:

✓ aktiváciu krvného obehu,

✓ normalizáciu metabolizmu v tkanivách,

✓ udržanie zdravého funkčného stavu,

✓ potlačenie deštruktívnych procesov. 

Aktívne zložky: Boswellia (kadidlo), živokosť (kostihoj), kalízia (zlatý fúz), komplex bylinných extraktov, chondroitín sulfát, múmio.

Návod na použitie: Balzam nanášajte krúživými pohybmi po dobu 3-5 minút, kým sa úplne nevstrebe. Používajte 2-3x denne. Ak je to možné, poskytnite telu teplo a pokoj. Dĺžka používania je 3-5 týždňov.

Ingredients/INCI: water, cetearyl alcohol, ceteareth-20, sunflower oil, propylene glycol, glycerin, potassium cetyl phosphate, glyceryl stearate, vaseline oil, dimethicone, cyclopentasiloxane, cyclohexasiloxane, chondroitin sulfate, glucosamine sulfate, horsetail extract, oil extracts of briar, burdock, skullcap, basketplant, comarum, propylene glycol extract of comfrey,boswellia, tea tree essential oil, D-panthenol, formic alcohol, amberat, N-(4-nitro-2-phenoxyphenyl)-methanesulfonamide, tetrabutyl hydroquinone, citric acid, perfume composition, phenoxyethanol, ethylhexylglycerol, sugar color dye, citronellol, limonene, geraniol, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, linalool, hydroxyiso- hexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde

Kontraindikácie: Neodporúča sa ľuďom s individuálnou neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek prípravku. Neboli zistené žiadne vedľajšie účinky. V prípade alergických reakcií prestaňte používať a vyhľadajte lekára. Produkt nepatrí medzi kategóriu liekov. Len na vonkajšie použitie. 

Krajina pôvodu: Rusko 

4607011667985

Produkty v rovnakej kategórii: 16