• Vypredané

Elixir Biele MUMIO - krém-balzam na regeneráciu kĺbov - 75 ml

6,70 €
S DPH

Elixir Biele MUMIO - krém-balzam na regeneráciu kĺbov - 75 ml

Množstvo
Vypredané

Posilňuje imunitný systém organizmu, čím zvyšuje jeho vlastnú obranyschopnosť. V jeho zložení sa nachádza niekoľko desiatok životne dôležitých mikroelementov.  Podporuje zrast kostí a hojenie rán. Preukázateľne znižuje bolestivosť. Odvádza z tela škodlivé soli. Stimuluje regeneráciu tkanív. Zlepšuje krvný obeh v mieste použitia. Má upokojujúce a antiseptické účinky.

Návod na použitie: Krém naneste na bolestivú alebo poranenú časť tela a masážnymi pohybmi vtierajte až do úplného vstrebania. Používajte 2-3x denne. Doba používania závisí od typu ochorenia a intenzity jeho prejavov.

Ingredients/ INCI: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin , Glyceryl Monostearate, Corn Oil, Isopropyl myristate, Emulsifying wax, Triceteareth-4 Phosphate, Carbomer, Cetylaryl alkohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Abies sibirica (Fir) Oil, Ozokerite, Methylparaben, Propylparaben, Bronopol.

Upozornenie: Nepoužívať na sliznice a otvorené rany, pri kontakte s očami okamžite vymyť veľkým množstvom vody, možná individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov, nevhodné pre deti do 3 rokov. Len na vonkajšie použitie. Nejedná sa o liek. 

Krajina pôvodu: Ukrajina 

4820058211892

Špecifické referencie

Elixir Biele MUMIO -...

6,70 €