• Novinka

EoLab HERBAL THERAPY Aromaterapeutický balzam 7v1 50g

Kód: 4620046175461

3,99 €
S DPH

EoLab HERBAL THERAPY Aromaterapeutický balzam 7v1 50g

Množstvo

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Na základe 16 liečivých bylín a aktívneho komplexu proti nachladnutiu. Má antivírusový a upokojujúci účinok, má priaznivý účinok na telo, zvyšuje imunitu a zlepšuje pohodu. Zmierňuje príznaky prechladnutia, pomáha upokojiť kašeľ a uľahčuje dýchanie. Odporúča sa pri bolestiach svalov, chrbtice a hlavy. Vhodný na trenie a vdýchnutie.

Návod na použitie: Ak sa necítite dobre a máte nádchu, naneste balzam na krídla nosa, spánkovú oblasť, hrudník a chodidlá, premasírujte. Pri bolestiach hlavy aplikujte na chrámy. Pri bolestiach svalov nanášajte na bolestivé miesto. Po použití si nezabudnite umyť ruky.

Ingredients/INCI: Petrolatum, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Paraffin Wax, Mentha Piperita Leaf Extract, Hypericum Perforatum Extract, Arnica Montana Flower Extract, Dianthus Caryophyllus Flower Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Abies Sibirica Needle Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Vaccinium Vitis-Idaea Leaf Extract, Thymus Vulgaris Extract, Arctium Lappa Root Extract, Hedera Helix Leaf Extract, Ruta Graveolens Leaf Extract, Eucalyptus Globulus Oil, Menthol, Camphor, Turpentine, Star Anisе Oil.

Kontraindikácie: Individuálna intolerancia. Neaplikuje sa na poškodenú pokožku alebo rany. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Len na vonkajšie použitie.

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale.

Krajina pôvodu: Rusko. 

4620046175461

Produkty v rovnakej kategórii: 16