Evalar Olidžim inulín + gymnema 100 tabliet

11,90 €
S DPH 3-4

Evalar Olidžim inulín + gymnema 100 tabliet

Množstvo

Vyživový doplnok Evalar Olidzhim (Inulin + Dzhimnema) 0,52g 100tab.

Olidzhim udržiava normálnu hladinu cukru,bez GMO. Spomaluje vstrebávanie prebytočného cukru z potravy, takže sa nedostane do krvného obehu a vylučuje sa z tela; Udržuje normálnu hladinu cukru v krvi; Podporuje prácu pankreasu, udržava zdravú produkciu inzulínu a citlivosť buniek všetkých orgánov a tkanív tela; Prispeva k zlepšeniu metabolizmu tukov a uhľohydrátov v tele; Pôsobi na chuťové bunky, znižuje chuť na sladké a vďaka tomu je diéta oveľa jednoduchšia. Pravidelný príjem Olidžimu udržuje normálnu hladinu cukru vďaka dvom rastlinným zložkám, ktoré sa osvedčili so sklonom k vysokej hladine cukru – inulínu a gymnemu.

Zloženie: 4 kapsuly (denná dávka) obsahujú: inulin -1200mg vrátane polyfruktózan inulínu, nie menej – 1000mg, extrakt dzhimnemy -160mg.

Užívanie: Dospelí užívajú 2 tablety 2-krát denne s jedlom. Dĺžka recepcie nie menej 1 mesiaca. Odporúča sa pravidelný príjem s 5-dňovou prestávkou.

Podmienky skladovania: Skladovať pri teplote 5-20°C.Po otvorení skladovať na tmavom a chladnom mieste. 

Upozornenie: Neodporúča sa ľuďom s individuálnou neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek prípravku, tehotenstvo, dojčenie. Pred použitím sa odporúča konzultovať so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Musí sa uskladňovať mimo dosahu malých detí. Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Krajina pôvodu: Rusko

4602242005971
5 položky

Špecifické referencie

Evalar Olidžim inulín +...

11,90 €