Vyživový doplnok Evalar Endokrinol (pre štítnu žľazu), 30 kapsúl

Kód: 4602242002635

9,99 €
S DPH

Vyživový doplnok Evalar Endokrinol 0,275g 30kapsul

Množstvo

 

Zákazník pri nákupe súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Propaguje: Zlepšenie funkčného stavu štítnej žľazy (s hypo- a hypertyroidizmom). Normalizácia hladín hormónov štítnej žľazy. Aktívne zložky: Lapčatka biela (alba Bloodroot ). Vďaka prítomnosti flavonoidov, fenolkarboxylových kyselín a saponínov pomáha normalizovať funkciu štítnej žľazy bez ohľadu na to, či je zvýšená alebo znížená. Stredná hviezdica (medium starfish ). Vzhľadom na obsah kyseliny nikotínovej sa riboflavín odporúča na zjemnenie (zriedenie) exsudátu folikulov štítnej žľazy, resorpciu uzlín a elimináciu stagnácie lymfy. Vitamín E. Používa sa na hypo- a hyperfunkciu. Podieľa sa na metabolizme bielkovín, ktoré viažu hormóny štítnej žľazy, ovplyvňuje činnosť endokrinných žliaz a chráni hormóny, ktoré produkujú, pred nadmernou oxidáciou. Pre štítnu žľazu,bez GMO.

Zloženie: 2 kapsuly (denná dávka) obsahujú: krvavček biely odnože a korene  -300mg, krvavček biely suchý extrakt -50mg, vitamín E, nie menej 10mg. 

Podmienky skladovania: Skladovať pri teplote 5-20°C.Po otvorení skladovať na tmavom a chladnom mieste.

Užívanie: Dospelí užívajú 2 kapsuly 1-krát denne s jedlom. Dĺžka recepcie je 3 mesiace. 

Krajina pôvodu: Rusko

Upozornenie: Neodporúča sa ľuďom s individuálnou neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek prípravku. Pred použitím sa odporúča konzultovať so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Musí sa uskladňovať mimo dosahu malých detí.Nevhodné pre tehotné a dojčiace  ženy.

Dátum minimálnej trvanlivosti: uvedený na obale

Objem: 30 kapsul

 

4602242002635

Produkty v rovnakej kategórii: 16